Atostogų Turkijoje metu – kviečiame patirti pačiaus geriausius įspūdžius ir praleisti laiką ne tik poilsiaujant prie baseino ar jūros. Kviečiame vykti su mumis į ekskursijas iš Antalijos regiono! Keliaukime, pramogaukime ir pasisemkime ilgai išliekančių įspūdžių. Grįžkite kupinas geriausių emocijų ir potyrių, leiskitės tyrinėti nepažintų vietų, sužinokite turtingą istoriją ar tiesiog padovanokite sau adrenalino, juoko ir puikių įspūdžių kupinas akimirkas. Pasirinkite ekskursijas ir pramogas iš Antalijos regiono (Sidė, Belekas, Kemeras), atitinkančias jūsų poreikius.

Pamukalė ir Salda ežeras

Istorijos mylėtojus kviečiame keliauti su mumis į Pamukalę. Vienos dienos ekskursija, kurios metu, pažadame, kad įspūdžiai išliks ilgam, o prisiminus, vis norėsis sugrįžti. Pamukalės (turk. Pamukkale) miestelis yra išgarsėjęs nuostabiai atrodančiomis terminių vandenų terasomis, kurios vilioja turistus iš viso pasaulio.

Apie ekskursiją 

Kurto kanjonas

Kurto kanjonas (turk. Tazi) – vienas gražiausių kanjonų ne tik Antalijos regione, bet ir visoje Turkijoje. Tai smagi pramoginė ekskursija, kurios metu matysite daug gamtos ir būsite kalnuose, netoli upių. 

Apie ekskursiją 

Žaliasis kanjonas

Įspūdinga ir ypatinga vieta, kurioje plaukiojama laivu ir grožimasi smaragdiniu vandeniu bei supančiu kalnų grožiu. Pažintis ne tik su puikia gamta bei pramogos vandenyje, bet lankymasis didžiausioje mečetėje regione.

Apie ekskursiją 

Raftingas 

Kiekvienais metais žmonių, besidominčių raftingu, skaičius tik auga. Raftingo metu leidžiamasi kalnų upe viename gražiausių kanjonų Turkijoje – Kiopriuliu kanjonu. Nusileidimo metu gausite didelį kiekį teigiamų emocijų, pasikrausite energija ilgam laikui. 

Apie ekskursiją 

Plaukimas laivu 

Viena iš puikiausių pramogų atostogaujant bet kuriame iš Viduržemio jūros regione esnčių kurortų – plaukimas laivu. Kiekvieno miesto uoste matomi bures iškėlę, pramoginiai piratų laivai. Pasakiškoji Turkija jums siūlo išbandyti kelionę atvira Viduržemio jūra, pasimėgauti jos grožiu. nepraleisk šios galimybės. 

Apie pramogą 

Turkiška pirtis (hamamas) 

Tradicinė turkiška pirtis dažnai yra vadinama hamamu. Atsiradimo pradžia laikomos romėniškosios termos. Hamame labai svarbus yra kūno švarinimo ritualas. Kalbant apie hamamą, žodis „pasilepinti“ tinka kaip niekur kitur – juk nuo pradžios iki pabaigos jumis pasirūpina.

Apie pramogą