nuo €30,00
Užsakyti

Žydroji arka

Created with Sketch. Alanija
Puikus

Trukmė

7 valandos

Ekskursijos rūšis

Dienos ekskursija

Grupės dydis

Neribota

Kalbos

Lithuanian

Apie ekskursiją

Žydroji arka – laukiniame Turkijos paplūdimyje gamtos sukurtas stebuklas, kurį verta aplankyti atostogų Turkijoje metu. Tai puiki vieta ieškantiems neištryptų takų, norintiems patirti nepamirštamus įspūdžius. Atsiverianti panorama, skardžiai, šalia nokstantys bananai – tai, ko nepatirsite jokios kitos ekskursijos metu.
Alanijos pašonėje esanti vieta vilioja daugelį atostogaujančių šiuose kraštuose. Kelionėje neužtruksime ilgai, bet patirsite įspūdžius, kuriuos prisiminsite dar ilgai. Vyksime toliau nuo kurorto šurmulio. Palikdami Alaniją, matysite kaip keičiasi gamta, nebelieka didelių viešbučių. Kelionės metu mus lydės bananų plantacijos, ošianti jūra, kalnai. Mes paliksime skubą ir mėgausimės gamtos ramybe bei nepakartojamais vaizdais.
Aplankysime antikinį miestą, įsikūrusį ant skardžių, keliausime apžiūrėti likusius miesto griuvėsius. Leisimės prie nuostabaus laukinio paplūdimio, kur, maudydamiesi skaidriame smaragdiniame vandenyje, galėsite grožėtis nepakartojamu gamtos stebuklu, lepintis saulės spinduliais.
Aplankysime ir vieną iš stalaktitų bei stalagmitų urvų, kurių Turkijoje priskaičiuojama apie 3000 bei jaukiai pasikalbėsime vienoje iš mažų mečečių, kokie lietuviai ir turkai panašūs.
Garantuojame daug juoko, puikių įspūdžių, šviežius vaisius tiesiai iš sodo, šiek tiek fizinio aktyvumo ir gerą laiką su mumis.
Šią ekskursiją rekomenduojame žygių mylėtojams, kurie mėgsta pasivaikščioti, palaipioti kalnų takeliais. Tiems, kurie neabejingi gamtai ir jos nepakartojamiems vaizdams. Turėkite vandens batus, taip bus patogiau mėgautis jūra laukiniame paplūdimyje.
Peržiūrėti daugiau

Maršrutas

Included/Excluded

  • Pervežimas, pietūs, vaisiai
  • Gėrimai

Languages

Lithuanian

Ekskursijos vieta

Created with Sketch. Alanija

Atsiliepimas

5/5
Puikus
Remiantis 1 atsiliepimas
Puikus
1
Labai gerai
0
Vidurkis
0
Prastas
0
Siaubingai
0

Viktorija

01/07/2021
Laabai smagu taip toli nuo namų turėti ekskursija lietuvių kalba!! kuria beje kalba grynakraujai turkai!!! Bei su tiek daug juoko ir tokiu jaukumu... Na pasaka! Patiko kad nereikia skubėti, bėgti, leidžiama savarankiškai pamaklinėti. grupę kai veda pats Mustafa, tada taip įdomu klausyti jo asmeninių istorijų, patarimų...👌👌👌 Nekantraujam į Turkiją atsivežti ir tėvus bei kitus draugus!
Rodoma 1 - 1 iš 1 viso

Parašyti atsiliepimą

Created with Sketch.
nuo €30,00

Ekskursijos, kurios jums gali patikti