nuo €50,00
Užsakyti

Žvejyba Alanijoje

Created with Sketch. Turkija, Alanija
Nevertinta

Trukmė

1 diena

Ekskursijos rūšis

Dienos ekskursija

Grupės dydis

Neribota

Kalbos

___

Apie ekskursiją

Visiems, kurie nori paįvairinti savo atostogas, siūlome išbandyti žvejybinę iškylą. Tai pramoga ne tik žvejybos mylėtojams, bet ir tiems, kurie nori pasitikti saulę jūroje, praleisti laiką su šeima ar draugais, puiki galimybė ramiai pasilepinti saulės spinduliais, maudytis ir pasidžiaugti plaukiojančių vėžlių draugija. Laiką leisdami vietos žvejo laivelyje, talpinančiame ne daugiau, kaip 4 pakeleivius, susipažinsite su vietinės žvejybos ypatumais bei patirsite tikrai puikių įspūdžių.

Pasiplaukiojimas su žvejyba ir poilsiu paplūdimyje trunka apie 6 valandas. Tai puiki privati išvyka, suteikianti galimybę pasigrožėti Alanijos vaizdais ir išmėginti jėgas žvejojant Viduržemio jūros žuveles (tunai, rausvosios dorados ir kitos).

Į ekskursijos Alanijoje kainą įeina pietūs, kurių metu bus patiektas ir ką tik iš vandens jūsų išsitrauktas laimikis. Visa žvejybai reikalinga įranga pasirūpins mūsų partneriai. Garantuojame, kad ši pramoga bus patogi ir atpalaiduojanti.

Žvejyba organizuojama kasdien, tačiau, priklausomai nuo oro sąlygų, gali būti perkelta į kitą dieną. Vasaros metu, esant dideliam užimtumui, galime pasiūlyti žvejoti ne tik anksti ryte, bet ir antroje dienos pusėje.

Peržiūrėti daugiau

Maršrutas

Included/Excluded

  • Pervežimas, žvejybos įrankiai, pietūs
  • Gėrimai

Ekskursijos vieta

Created with Sketch. Turkija, Alanija

Atsiliepimas

0/5
Nevertinta
Remiantis 0 atsiliepimų
Puikus
0
Labai gerai
0
Vidurkis
0
Prastas
0
Siaubingai
0
Rodoma 1 - 0 iš 0 viso

Parašyti atsiliepimą

Created with Sketch.
nuo €50,00

Ekskursijos, kurios jums gali patikti