nuo €30,00
Užsakyti

Žaliasis Kanjonas

Created with Sketch. Manavgat
Nevertinta

Trukmė

9 valandos

Ekskursijos rūšis

Konkretus turas

Grupės dydis

Neribota

Kalbos

Lithuanian

Apie ekskursiją

Kanjonuose galima vaikščioti, važiuoti automobiliu, o Žaliajame kanjone galima tik plaukioti laivu. Tai vienas didžiausių šio kanjono privalumų ir išskirtinumų.  Kažkada šiuo kanjonu tekėjo viena iš upių, tačiau vėliau buvo nuspręsta statyti užtvanką įrengiant hidroelektrinę. Taip pasikeitė šios vietos išvaizda ir kontūrai, nes pastačius trečią pagal aukštį užtvaką Turkijoje – Oymapinar, viskas kas už jos buvo užlieta žalios spalvos vandeniu. Manavgato mieste lankysitės vienoje didžiausių mečečių regione. Ji turi net keturis minaretus. Kodėl net keturis? Kelionės metu paklauskite jus lydinčio gido. Prieš įeinant į mečetę reikia prisidengti pečius ir viską kas nuoga virš kelių. Moterims geriausia turėti didesnes skaras apsigobti, o visų rūbai turėtų būti ne aukščiau kelių ir ne be rankovių. Mečetės viduje išvysite maldos kilimą, moterims skirtą balkoną, minbarą ir mihrabą, kaligrafinius raštus.

Autobusu pakilę prie užtvankos atvyksite į Žaliajį kanjoną ir sėsite į laivą, kuriuo skrosite ramų ir šaltą vandenį. Kur ne kur iš vandens kyšo medžiai, salelės. Aplinkui kalnų aukštyje ir vandens gylyje matyti ir jausti gamtos didybę. Laivui sustojus prie platformų galėsite išsimaudyti gaivinančiame vandenyje. Ekskursijos metu būsite vaišinami pietumis ir gaiviaisiais gėrimais. Nepamirškite pasirūpinti maudymosi kostiumais, kremu nuo saulės ir foto aparatais, kurių tikrai prireiks.

Vieno iš sustojimų metu galėsite žvejoti ar plaukioti vandens dviračiu nemokamai. Laivas bus privatus tik mūsų grupei.

Ekskursija vedama lietuvių kalba. Esant didesniam keliautojų skaičiui važiuoja daugiau nei vienas autobusas ir gidas būna viename ar kitame autobuse pakaitomis. Tai nėra istorinė ekskursija, todėl kalbama daugiau apie Turkiją apskritai ir grožimasi gamta.

Ekskursija organizuojama antradieniais ir šeštadieniais

Peržiūrėti daugiau

Maršrutas

Included/Excluded

  • Pervežimas, pietūs, pilstomi gaivieji gėrimai, žvejybos reikmenys
  • Rakšluosčiai

Languages

Lithuanian

Ekskursijos vieta

Created with Sketch. Manavgat
Created with Sketch.
nuo €30,00

Ekskursijos, kurios jums gali patikti