nuo €50,00
Užsakyti

Skrydis parasparniu

Created with Sketch. Turkija, Alanija
Nevertinta

Trukmė

2 valandos

Ekskursijos rūšis

Dienos ekskursija

Grupės dydis

Neribota

Kalbos

English, Russian

Apie ekskursiją

Atsotogų metu kviečiame patirti tikrą paukščio skrydį. Lengvas ir tylus sklendimas gėrintis Alanijos gamtovaizdžiu, istrinėmis vietoms ir neaprėpiamu horizontu. Skrydis parasparniu suteiks jums sparnus. Jeigu norite patirti neįtikėtiną skrydžio jausmą, pasigrožėti kvapą gniaužiančiais vaizdais, kurių, tikime, ilgai nepamiršite, skriskite parasparniu.
Tai visiškai saugu, nes skrisite tandemu su patyrusiu instruktoriumi. Jums beliks grožėtis nuostabiais vaizdais. Alanijoje skrydžiai parasparniu – tikras sportas, organizuojami pasaulio čempionatai, tad patyrę ir savo profesiją išmanantys profesionalai pasirūpins jūsų nepamirštamais įspūdžiais atostogų metu. Prieš skrydį jums bus pravestas instruktažas apie elgesį skrydžio metu ir leidžiantis.
Skrydis prasideda 700-800 metrų aukštyje, Tauro kalnuose, iš kur atsiveria įspūdingas vaizdas į jūrą. Tai sudaro jums galimybes patyrinėti Alaniją iš paukščio skrydžio, pamatyti vietas, kurių negalėtumėte pamatyti vaikščiodami miesto gatvėmis.
Mes garantuojame jums kokybę už geriausią kainą. Ši pramoga organizuojama kasdien, priklausomai nuo oro sąlygų, užtruks vos kelias valandas, tad galite derinti su pilsiu prie jūros ar kita veikla.
Mes pasirūpinsime jūsų pervežimu iš viešbučio, o po pramogos parvešime jus atgal, bus suteiktas instruktažas, gausite apsaugos priemones. Nusileisite nuostabiajame Kleopatros paplūdimyje. Po pramogos galėsite įsigyti nuotraukas ir video prisiminimui.
Patariame vilkėti patogią aprangą, geriausia, sportinę avalynę.
Peržiūrėti daugiau

Maršrutas

Included/Excluded

  • Skrydis, pervežimas
  • Fotografo paslaugos

Languages

English
Russian

Ekskursijos vieta

Created with Sketch. Turkija, Alanija
Created with Sketch.
nuo €50,00

Ekskursijos, kurios jums gali patikti