nuo €30,00
Užsakyti

Sapadere kanjonas

Created with Sketch. Sapadere, Alanija, Turkija
Nevertinta

Trukmė

7 valandos

Ekskursijos rūšis

Dienos ekskursija

Grupės dydis

Neribota

Kalbos

Lithuanian

Apie ekskursiją

Ar kada teko įsilipus į medį skinti apelsinus, o ne obuolius ar kriaušes? Jeigu ne, su mumis teks. Nepamirškite pasiimti maišelio vaisiams susidėti! Keliaujame kartu aplankyti sodo, kuriame pamatysite, kaip auga jūsų mėgstami tropiniai vaisiai, galėsite skinti ir ragauti juos tieisia nuo medžio.

Šios kelionės metu, taip pat susipažinsite su tradicijomis, vietos gyventojų kultūra. Aplankysime Tauro kalno šlaite įsikūrusi kaimą, užsuksime pas vietos gyventojus, galėsite kartu iškepti vietinės duonos, paskanauti arbatos. Tai senas, šilkverpystės tradicijomis gasėjęs kaimas. Prabangaus audinys išgaunamas ilgo, krupštaus, atsakingo ir sunkaus darbo metu: nuo šilkverpių auginimo iki plono lyg voratinklio gija siūlo išgavimo bei medžiagos audimo rankomis. Senieji kaimo gyventojai perduodavo savo įgūdžius iš kartos į kartą, mokė savo palikuonis susidoroti su reikliąja medžiaga ir sukurti meno kūrinius.

Ekskursijos metu aplankysime vieną iš stalaktitų ir stalagmitų urvų, kurių Turkijoje priskaičiuojama 3000 bei mažoje kaimo mečetėje pasikalbėsime apie lietuvių ir turkų panašumus.

Važiuoti teks neilgai, o ir kelionė neeprailgs keliaujant tokių vaizdingu maršrutu. Sapadere kanjonas atidarytas lankytojams 2008 m., įrengtas medinis takelis virš skaidrios, tekančios šimtmečiais suformuota vaga, kalnų upės ir vietomis prasilenkiantis su ja. Tad vaikščiojant justi vandens vėsa. Vėsaus andens mėgėjai gali panirti į vėsius upės vandenis, tam yra padarytos specialios vietos arba tiesiog šoktelėti į baseinėlį šalia krentančio krioklio.

Ekskursiją rekomenduojame norintiems pabėgti nuo karščio, miesto šurmulio ir ramiai praleisti laiką gamtoje, supamam kalnų grožio ir pasimėgauti vėsinančiu kalnų upės vandeniu. Tai unikali ekskursija tiek kelione vaizdingu maršrutu kalnuose, tiek galimybe pasivaikščioti kanjone. mylintiems gamtą, pažintį su kultūra ir tradicijomis, maudynes vėsiame vandenyje.

Vykstame antradieniais ir šeštadieniais

Peržiūrėti daugiau

Maršrutas

Included/Excluded

  • Pietūs, pervežimas, įejimai į mokamus objektus, arbata, vaišės sode
  • Gėrimai

Languages

Lithuanian

Ekskursijos vieta

Created with Sketch. Sapadere, Alanija, Turkija

Atsiliepimas

0/5
Nevertinta
Remiantis 0 atsiliepimų
Puikus
0
Labai gerai
0
Vidurkis
0
Prastas
0
Siaubingai
0
Rodoma 1 - 0 iš 0 viso

Parašyti atsiliepimą

Created with Sketch.
nuo €30,00

Ekskursijos, kurios jums gali patikti