nuo €20,00
Užsakyti

Raftingas

Created with Sketch. Turkija, Antalija
Nevertinta

Trukmė

9 valandos

Ekskursijos rūšis

Dienos ekskursija

Grupės dydis

Neribota

Kalbos

English, Russian

Apie ekskursiją

Kiekvienais metais žmonių, besidominčių raftingu, skaičius tik auga. Norintys patirti puikius įspūdžius, leidžiantis putojančia kalnų upe bei grožėtis nuostabiais gamtos vaizdais, rinkitės raftingo pramogą. Kiopriuliu upė pasižymi ne itin sraunia tėkme, todėl ja mėgautis galės ir vaikai, ir vyresnio amžiaus žmonės. Raftingo metu leidžiamasi kalnų upe viename gražiausių kanjonų Turkijoje – Kiopriuliu kanjonu. Patyrę instruktoriai suteikia visą informaciją prieš prasidedant pramogai: ką reikia žinoti sėdint valtyje, kaip elgtis vandenyje, jeigu ištiktų nenumatyta situacija. Komanda kalba anglų, rusų kalbomis, papasakoja vetovės ir lankytinų vietovių ypatumus.

Visą maršrutą sudaro 14 kilometrų žemyn upe. Nusileidimo metu gausite didelį kiekį teigiamų emocijų, pasikrausite energija ilgam laikui. Raftai vandenyje patikimi ir stabilūs, ypatingai plūdrūs, patogūs didelėms, nuo 6 iki 12 žmonių, grupėms, o norintys patirti daugiau ekstremalumo ir gauti daugiau adrenalino – galima pasiūlyti leistis dvivietėmis valtimis.

Apsauginės priemonės – šalmas ir gelbėjimosi liemenė bus suteikiami nemokamai. Jeigu turite vandens batus, pasiimkite, tai bus patogiau jums vaikščioti vandenyje, bet neprivaloma.

Už papildomą mokestį: galėsite įsigyti nuotraukų ir video, išsinuomoti hidrokostiumą, jeigu pramogaujate anksti pavasarį ir vėlų rudenį, taip pat siūlomos papildomos pramogos.

Po puikių įspūdžių jūsų lauks pietūs.

Peržiūrėti daugiau

Maršrutas

Included/Excluded

  • Pervežimas, pietūs.
  • Fotografo paslaugos, gėrimai.

Languages

English
Russian

Ekskursijos vieta

Created with Sketch. Turkija, Antalija

Atsiliepimas

0/5
Nevertinta
Remiantis 0 atsiliepimų
Puikus
0
Labai gerai
0
Vidurkis
0
Prastas
0
Siaubingai
0
Rodoma 1 - 0 iš 0 viso

Parašyti atsiliepimą

Created with Sketch.
nuo €20,00

Ekskursijos, kurios jums gali patikti