nuo €35,00
Užsakyti

Kurto (Tazı) kanjonas

Created with Sketch. Antalija, Turkija
Nevertinta

Trukmė

9 valandos

Ekskursijos rūšis

Dienos ekskursija

Grupės dydis

Neribota

Kalbos

Lithuanian

Apie ekskursiją

Kurto kanjonas (turk. Tazi) – vienas gražiausių kanjonų ne tik Antalijos regione, bet ir visoje Turkijoje. Nuo uolų atsiveria kvapą gniaužiančios panoramos ir akys gali aprėpti ne tik daug kilometrų aplinkui, bet ir kelis šimtus metrų žemyn. Čia ne tik nuotraukos įspūdingos, bet ir realybė.

Susirinkę iš viešbučių ir pasukę iš pagrindinio kelio pamažu važiuosite slėniais ir kilsite į kalnus. Šis kelias jums gali būti jau ir pažįstamas. Bus sustojimai net tik trumpam atokvėpiui, bet ir pamatyti gražias bei įdomias vietas. Vienas iš sustojimų prie antikinio tilto. Dar vienas sustojimas prie stačių skardžių, kur girdisi apačioje šniokščiantis upės vanduo, bet ir tai dar ne viskas. Dar šiek tiek pavažiavę kalnų keliais ir serpentinais sustosite lyg ir niekuo neišsiskiriančioje vietoje – aplinkui pušynai, takeliai, tačiau būtent dabar būsite arčiausiai svarbiausio taško. Išlipus iš autobuso reikės paeiti kelis šimtus metrų miško keliuku ir tuomet išeisite iš miškelio prie pat skardžio. Ką matėte tik internete ir savo svajonėse, tai galėsite pamatyti savo akimis ir realybėje. Šioje vietoje, kur atsiveria nuostabus vaidas į Tazi kanjoną, turėsite laisvo laiko. Vėliau grįšite žemyn iki Kiopriuliu kanjono, kuriame bus laiko maudynėms upėje, o paskui bus pateikti pietūs ant upės kranto.

Tai smagi pramoginė ekskursija, kurios metu matysite daug gamtos ir būsite kalnuose, netoli upių. Žinoma kelionė priklauso ir nuo oro sąlygų pavasarį ir rudenį. Su savimi būtina turėti patogią avalynę (sandalai arba sportinė ir einant uolomis jokiu būdu ne įspiriama), turėkite kremus nuo saulės, galvos apdangalus, vandens, foto aparatus, maudymosi aprangą.

Ekskursija organizuojama lietuvių kalba pirmadieniais ir ketvirtadieniais. Esant didesniam keliautojų skaičiui važiuoja daugiau nei vienas autobusas ir gidas būna viename ar kitame autobuse pakaitomis. Tai nėra istorinė ekskursija, todėl kalbama daugiau apie Turkiją apskritai ir grožimasi gamta.

Paėmimas iš Alanijos, Sidės ir Manavgato su gidu. Iš Kemero, Antalijos ir Beleko paima vairuotojas.

Ekskursija organizuojama pirmadieniais ir ketvirtadieniais.

Peržiūrėti daugiau

Maršrutas

Included/Excluded

  • Pietūs, pervežimas
  • Gėrimai

Languages

Lithuanian

Ekskursijos vieta

Created with Sketch. Antalija, Turkija
Created with Sketch.
nuo €35,00

Ekskursijos, kurios jums gali patikti