nuo €90,00
Užsakyti

Kapadokija

Created with Sketch. Kapadokija
Nevertinta

Trukmė

2 dienos

Ekskursijos rūšis

Dienos ekskursija

Grupės dydis

Neribota

Kalbos

Lithuanian

Apie ekskursiją

Kapadokija – nepakartojamas gamtos kūrinys, susiformavęs po ugnikalnių išsiveržimų prieš 3 milijonus metų. Veikiamas klimato čia susikūrė stulbinančiai gražus peizažas: uolos primenančios įvairius statinius, minaretus, gyvūnų figūras atkartojantys gamtos kūriniai stebina net visko mačiusius keliautojus. Kapadokija – UNESCO saugoma teritorija – kur galima aplankyti unikaliuss gamtos ir istorijos paminklus, keliauti ankstyvosios krikščionybės pėdsakais, susipažinti su požeminiais miestais, pamatyti gyvenvietes uolose, išbandyti senuosius amatus, grožėtis pasakišku kraštovaizdžiu, kurio niekur kitur nepamatysite! Ekskursijos metu lankysite Gioreme muziejų po atviru dangumi. Antroji Kapadokijos pažiba – požeminiai miestai. Prieš 3000 ir daugiau metų – gerokai iki pasirodant tiek graikams, tiek turkams – hetitų civilizacijos iškasti keturių, aštuonių aukštų požemiai. Didžiausiame, Derinkuju požeminiame mieste, spėjama, gyveno 10 tūkstančių žmonių.

Kapadokija – unikaliausia vieta, nepaliekanti ne vieno abejingo. Dažnas įsimyli iš pirmo karto ir nori sugrįžti dar ir dar kartą. Tai kitokia Turkija, su savo kitokiomis spalvomis ir savai žmonėmis, turtinga istorija bei legendomis apipinti gyvenimu, nepakartojama gamta ir unikaliais oro balionais su saule kylančiais grožėtis tuo, ką per milijonus metų sukūrė gamta ir laikas.

Leiskitės su mumis į dviejų dienų trukmės ekskurisją, kurios metu patirsite pačius geriausiu įspūdžius. Gršite pasisėmę žinių, kuoini įspūdžių ir noro ne tik sugrįžti dar kartą, bet pažinti Turkiją vis labiau ir labiau.

Peržiūrėti daugiau

Maršrutas

Included/Excluded

  • Pervežimas, nakvyne 4* viešbutyje, pietūs (2 dienas), pusryčiai (antrą kelionės dieną, vakarienė (pirmą kelionės dieną), įėjimas į Gioreme muziejų
  • Gėrimai, Turkiškos nakties pasirodymas, skrydis oro balionu

Languages

Lithuanian

Ekskursijos vieta

Created with Sketch. Kapadokija
Created with Sketch.
nuo €90,00

Ekskursijos, kurios jums gali patikti