Mieli lietuviai, sveiki atvykę į Turkiją!

Kelionių agentūra „Labas” – 15 metų patirties turizmo srityje ir noro tautiečius aptarnauti gimtąja kalba, kokybiškai, patikimai ir už priimtiną kainą, rezultatas. Mes nuoširdžiai stengiamės, kad Jums nepritrūktų neišdildomų įspūdžių, naujų atradimų ir šiltų atsiminimų, skatinsiančių sugrįžti. Drąsiai kreipkitės ieškodami informacijos apie Alaniją ir Turkiją arba tiesiog užsukite arbatos – kelionių agentūra „Labas” – Jūsų namai Alanijoje. Kviečiame pažinti šią nuostabią šalį kartu su mumis! Indrė ir Mustafa!

Kodėl mes?

Lietuvių pamėgtoje Alanijoje kasmet apsilanko apie 50 000 svečių iš Lietuvos. Mes, kelionių agentūra „Labas”, siūlome Jums kokybiškas ir patikimas paslaugas palankiomis kainomis bei galimybę pažinti Alaniją ir jos apylinkes gimtąja kalba. Siekiame užtikrinti, kad Jūsų viešnagė Alanijoje būtų sklandi, maloni ir nepamirštama. Nuoširdžiai dėkojame, kad savo atostogoms pasirinkote Turkiją.

*KELIONIŲ AGENTŪRA „LABAS” – OFICIALI „TÜRSAB” (TURKIJOS KELIONIŲ AGENTŪRŲ ASOCIACIJOS) NARĖ. VISOS MŪSŲ SIŪLOMOS KELIONĖS – APDRAUSTOS.

Mūsų komanda

Mustafa Erkut

CEO & Founder