ALANIJA – miestas pusiasalyje, supamas Tauro kalnų grandinės ir smaragdinės Viduržemio jūros. Alanijos miestas gali pasigirti turtinga istorija ir niekas nežino, kada iš tikrųjų ji prasidėjo. Seniausi žinomi Alanijos miesto pavadinimai – Kolonoros, Korakesium ir Alaiye. Šiandien šis miestas turi Alanijos vardą ir yra modernus, šiuolaikiškas kurortinis miestas. Tai namai 85 tautybių piliečiams, kurie čia dirba, kuria šeimas, augina vaikus, organizuoja renginius ir džiaugiasi puikiu gyvenimu. Alanijos mieste ir regione 2019 metais atostogomis džiaugėsi apie 5.5 milijono turistų. Jie atvyko į Antalijos ir Alanijos (Gazipasa) oro uostus. Tai puiki vieta ne tik tingioms atostogoms, bet ir istoriniam, kultūriniam bei kulinariniam turizmui. Alanijos regione galite aplankyti antikinius miestus, per ilgus amžius susisformavusius gamtos stebuklus, išragauti turkiškus patiekalus, pasilepinti šviežiais vaisiais bei daržovėmis.

Sapadere kanjonas

Ar kada teko įsilipus į medį skinti apelsinus, o ne obuolius ar kriaušes? Jeigu ne, su mumis teks. Nepamirškite pasiimti maišelio vaisiams susidėti! Keliaujame kartu aplankyti sodo, kuriame pamatysite, kaip auga jūsų mėgstami tropiniai vaisiai, galėsite skinti ir ragauti juos tieisia nuo medžio.

Apie ekskursiją

Žvejyba Alanijoje

Visiems, kurie nori paįvairinti savo atostogas, siūlome išbandyti žvejybinę iškylą. Tai pramoga ne tik žvejybos mylėtojams, bet ir tiems, kurie nori pasitikti saulę jūroje, praleisti laiką su šeima ar draugais, puiki galimybė ramiai pasilepinti saulės spinduliais, maudytis ir pasidžiaugti plaukiojančių vėžlių draugija. Laiką leisdami vietos žvejo laivelyje, talpinančiame ne daugiau, kaip 4 pakeleivius, susipažinsite su vietinės žvejybos ypatumais bei patirsite tikrai puikių įspūdžių.

Apie ekskursiją

Nardymas

Atostogų metu norintiems išbandyti kažką naujo ar aktyviai praleisti laisvalaikį, vienas iš galimų pasirinkimų – nardymas. Kviečiame pasinerti į paslaptingą Viduržemio jūros pasaulį ir patirti puikių įspūdžių. Daugelis, po pirmųjų panėrimo atostogų metu, tapo šios pramogos mylėtojais ar net profesionalais.

Apie ekskursiją

Raftingas

Kiekvienais metais žmonių, besidominčių raftingu, skaičius tik auga. Norintys patirti puikius įspūdžius, leidžiantis putojančia kalnų upe bei grožėtis nuostabiais gamtos vaizdais, rinkitės raftingo pramogą. Kiopriuliu upė pasižymi ne itin sraunia tėkme, todėl ja mėgautis galės ir vaikai, ir vyresnio amžiaus žmonės. Raftingo metu leidžiamasi kalnų upe viename gražiausių kanjonų Turkijoje – Kiopriuliu kanjonu.

Apie ekskursiją

Turkiška Pirtis (Hamam)

Tradicinė turkiška pirtis dažnai yra vadinama hamamu. Atsiradimo pradžia laikomos romėniškosios termos. Svarbiausias šios pirties elementas – didelis apvalus kambarys, kurio viduje įrengta apvali, marmurinė, šildoma pakyla. Marmurinės šioje pirtyje sienos ir grindys. Marmuras įšildomas iki kūnui malonios 40–50°C temperatūros, gulėdamas ant jo, žmogus natvėsta po saunos. Gultai, sienos ir grindys nuolat šlakstomi vandeniu, kad pirtyje netrūktų drėgmės. Hamame labai svarbus yra kūno švarinimo ritualas. Kalbant apie hamamą, žodis „pasilepinti“ tinka kaip niekur kitur – juk nuo pradžios iki pabaigos atėjusiuoju rūpinasi pirtininkas: šviečia kūną specialia pirštine, naudojamos natūralios šveitimo priemonės (pavyzdžiui, kavos tirščiai), apgaubia muilo putų debesiu, prausia, masažuoja, įtrina įvairiais aliejais.

Apie ekskursiją

Iškyla piratų laivu

Viena iš puikiausių pramogų atostogaujant bet kuriame iš Viduržemio jūros regione esnčių kurortų – plaukimas laivu. Kiekvieno miesto uoste matomi bures iškėlę, pramoginiai piratų laivai. Diena pramoginiame laive – pramogos denyje bei vandenyje, garantuoti nuostabūs vaizdai iš jūros į pakrantę, įvairiomis užsienio kalbomis kalbantis personalas supažindins su bendra vietovės informacija ar pateiks pikantiškų faktų. Pasakiškoji Turkija jums siūlo išbandyti kelionę atvira Viduržemio jūra, pasimėgauti jos grožiu. nepraleisk šios galimybės.

Apie ekskursiją

Žydroji arka

Žydroji arka – laukiniame Turkijos paplūdimyje gamtos sukurtas stebuklas, kurį verta aplankyti atostogų Turkijoje metu. Tai puiki vieta ieškantiems neištryptų takų, norintiems patirti nepamirštamus įspūdžius. Atsiverianti panorama, skardžiai, šalia nokstantys bananai – tai, ko nepatirsite jokios kitos ekskursijos metu.

Apie ekskursiją

Keturračių safaris

Mėgstantiems aktyvias pramogas – smagus pasivažinėjimas 30 km ilgio trasa Tauro kalnų papėdėje. Pasisemsite adrenalino, patirsite puikių įspūdžių, puikiai praleistite laiką tiek dviese, tiek su draugų kompanija. Trijų valandų kelionė galima ryte arba po pietų, kaip pageidausite. Patyrę instruktoriai suteiks visą reikalingą informaciją. Turėkite skareles nuo dulkių ir akinius nuo saulės. Puikių įspūdžių!

Apie ekskursiją

Visureigių safaris

Linksma, nuotykių kupina kelionė Tauro kalnais, grynas kalnų oras ir puikūs vaizdai! Smagiai praleisite laiką keliaudami nuostabioje gamtoje, pietausite ant upės kranto bei galėsite atsivėsinti vėsiame kalnų upės vandenyje. Pasiruoškite nuotykių kupinai dienai!

Apie ekskursiją

Žaliasis Kanjonas

Žaliasis kanjonas – didžiausias rezervuaras Turkijoje, esantis Tauro kalnuose 350 m aukštyje virš jūros lygio. Kanjoną supa aukšti kalnai, sukuriantys taikos ir ramybės atmosferą. Lengvas pasiplaukiojimas smaragdiniame ežere, gaivinančios maudynės, grynas oras, įspūdingi kalnų vaizdai, didžioji Oymapinar užtvanka ir pietūs ant ežero kranto. Taip pat galėsite žvejoti ar plaukioti vandens dviračiais. Kelionės metu aplankysite sraunųjį Manavgato krioklį bei puošniąją Manavgato mečetę.

Apie ekskursiją

Naktinė Alanija

Pamatykite Alaniją per tris valandas po Jūsų vakarienės! Vakare, nusileidus saulei, Alanija keri visiškai kitokiu vaizdu. Jūra miesto žiburių, uosto įlanka, senamiesčio pusliasalis, apšviestos Alanijos pilies sienos atsiveria nuo aukšto kalno, ant kurio įviečia užrašas I love Alanya. Jūsų laukia nuostabūs uosto ir tvirtovės vaizdai, taip pat pasiplaukiojimas piratų laivu Alanijos pakrantėje, šokiai putose bei kitos linksmybės!

Apie ekskursiją

Syedra – Dim

Alanijos apylinkių „perliukai” – šioje ekskursijoje surinkome visas visai čia pat esančias vietas, kurias tiesiog būtina aplankyti atvykus į Alaniją. Žvalgydamiesi po bananų plantacijas kilsime į kalną, kurio viršūnėje slepiasi įspūdingas antikinis Syedros miestas ir nemažiau įspūdinga Viduržemio jūros panorama, atsiverianti nuo miesto mūrų. Vaikus pradžiugins tarp griuvėsių ir laukinių gėlių ropinėjantys dabartiniai miesto gyventojai – vėžliai, kurių čia tikrai netrūksta. Susipažinę su vietos istorija vyksime skanauti vaisių – bananų, avokadų, apelsinų, ananasų, papajų ir daugybės kitų (priklausomai nuo Jūsų kelionės datos), kurių nusiskinsite patys, vaikštinėdami sode.

Apie ekskursiją

Ekskursijos iš Alanijos, Turkija